Line Serisi Akrilik Kapak

Post 7 of 14
Line Serisi Akrilik Kapak

Line Akrilik Kapak ve Mobilya Kapakları

Farklı bir ürün arayışı içinde olmak hayatta herkesin yaşadığı bir duygudur. Bir hediye alırken alışılmışın dışında farklı bir şey olmasını istersiniz. Yine aynı şekilde bir eşya bir mobilya alırken veya sipariş ederken standart bir üründen ziyade sizi farklı hissettiren, verdiğiniz paranın tam karşılığını aldığınızı hissettiren bir sonuç elde etmek istersiniz. Hepimiz  zaman zaman bu duyguya kapılmışızdır. Hayatınızda ilk defa bir mutfak dolabı yaptırıyor olabilirsiniz. Bu tek kullanımlık hakkınızı farklı kılmak istemeniz hiç yadırganacak bir şey değil. Avuç dolusu paralar vererek yaptırdığınız bir mutfak dolabı, çok kalitesiz malzemelerle yapılmış yada merdiven altı diye tabir ettiğimiz bir imalattan çıkan bir mutfak dolabı ile kıyaslanması herkesi üzer tabi ki. İşte bu tezat durumlarla karşı karşıya kalmamak için usta ellerden çıkmış ve geri planda çok ciddi arge yatırımları yapılan ürünlere çok uygun koşullarda ulaşmak artık mümkün. Mobilya kapakları, mutfak dolabı kapakları ve banyo dolabı kapakları diyince akılda kalan şeyler sizin için çok fazla bir şey ifade etmeyebilir. Ama biz Doorka olarak ihtiyaç sahiplerine mobilya kapaklarının önemini anlatmaya devam edeceğiz.
Çok basit mantıkla ifade etmek istiyorum, bir mobilyanın gövde malzemesinde ne kullanabilirsiniz? Cevap hazır suntalam veya mdflam. Başka hiçbir seçeneğiniz yok, yani 500 TL ye satılan bir mutfak dolabı ile 50000 TL ye satılan bir mutfak dolabında gövde malzemesi aynıdır. Peki, bu aradaki farka nerden çıkıyor? Aradaki fark kullanılan mekanizmalar ve kapaklardır. Dolap kapakları mobilyanızı güzelleştiren argümanlardır. Siz veya bir başkası ne kadar güzel bir dolap, yada ne kadar basit bir dolap dediğinde aslında aslında kastedilen veya yorumlanan şey aslında direk görünen kapaklardır. Mobilya kapakları dolaplarınızın size yansıyan yüzüdür. Kısacası ” Çok güzel bir mutfak dolabı!” cümlesindeki gizli özne kapaklardır.
İşte Line Akrilik Kapak dediğimiz ürünlerde sizi farklı kılacak başka bir Doorka klasiğidir. Akrilik malzemesi özel silindir preslerden geçirilerek dekoratif çizgiler elde edilmektedir. İlerde yeni ve daha farklı ürünlerle karşınızda olacağız.

 

 

Doorka Akrilik Kapak AD 403 L-Gri

Doorka Akrilik Kapak AD 403 L-Gri

Line Serisi Akrilik Kapaklara ürünlerimiz sekmesinden ulaşabilirsiniz.

 

 

Tags: , , , , , , , , ,

This article was written by admin

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

Membran Kapak

Doorka Membran KapakMembran Kapak tek yüzü memlamin kaplı mdf malzemeler cnc tezgahlarında işlenir. Daha sonra membran tutkalı ile tutkallanır. Son olarak memran press lerde, membran folyosu basılarak kapak haline getirilir. Membran Kapak, cnc tezgahında işlenerek model verildiği için modelde nerdeyse sınır yoktur. Bitmiş bir membran kapak 3d görünümü aldığı için şuan Türkiye piyasasında çok beğenilmektedir.  Membran Kapak da öenmli olan nokta kullanılan malzeme ve makinelerin kalitesidir. Ülkemizde rekabet koşulları malesef membran kapak üreticilerini uzak doğu malzeme ve makinelerine yönlendirdi. Bu da kaliteyi çok fazla düşürdü. Şuan piyasada imalatçıların yüzde 90 gibi önemli bir kısmı uzak doğu makineleri ve malzemeleri kullanmaktadır. Bu imalatçıların ürünlerinde malesef renk sararması solması ve kenarlardan açılma gibi deformasyonlar görülmektedir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Akrilik Kapak

DoorKa Akrilik KapakAslında teknik detaya girmeden tarif  etmek daha mantıklı olacaktır. Akrilik kapak yüzeyinde gözenek barındırmaz mikroskopla baksanız bile gözenek göremezsiniz. Akrilik kapak sağlıklı ve hijyeniktir diye söylenmesinin temeli budur aslında. Akrilik kapak yüzeyleri cam kadar parlaktır. Mutfak dolabınızda veya evinizin başka bir yerinde kullandığınız inox ve lake yüzeyli elektronik eşyanızla uyumluluk gösterir.  Temizlenmesi kolaydır pamuklu hafif nemli bir bez ile rahatlıkla temizlenir. Akrilik kapak kimyasal temizlik ürünlerine kısmen direnç gösterir kimyasal temizleyiciler akrilik kapak için kullanılmaması tavsiye edilir. Yine de deterjan ve türevleri gibi bir ürün kullanmak istiyorsanız marketlerde satılan ahşap temizleyicilerden kullanabilirsiniz. Ahşap temizleyiciler cilalı hassas ürünleri temizlemek için imal edildiğinden akrilik kapak lara zarar vermez. Detylı Bilgi İçin Tıklayınız.