DoorKa Turkuaz Akrilik Kapak AD- 509

Post 1 of 14
DoorKa Turkuaz Akrilik Kapak AD- 509

Bazen insanın görünce çok beğendiği ama normalde aklına belkide hiç gelmeyen bazı renkler vardır. Bunlardan bir tanesi turkuaz. Mesela bir mobilya yaptırmak istiyorsunuz yada bir dekorasyon işine girdiniz ne bileyim evinizin bir odasını boyayacaksınız ama ne renk yapacağınızı düşünün. Kolay kolay hiç kimse turkuaz demez çünkü boya yapılacaksa insanın aklına genelde fildişi,şampanya, toprak v.s. gibi renkler gelir. Çünkü bu renkler genelde Türkiye de bütün evlerde kullanılabilir. Ama cesaretli bir mimar çıkıp size yatak odanızı turkuaz yapalım dese ne dersiniz. Ben şahsen daha önce gördüğüm için biliyorum çok isterim. Ama daha önce hiç bir yerde görmediyseniz. Biraz tereddüt edebilirsiniz.

 turkuaz-yatak-odası

Hiç tereddüt etmeyin turkuaz genelde unutulan ve ihmal edilen bir renk. Aslında çok güzel kombinasyonlar çıkarılabilir. Resimlerde gördüğünüz gibi bakınca insanın içi açılıyor görünce hemen yaz günleri geliyor insanın aklına. Bende evimi tadilata falan alırsam ilk kullanacağım renklerden birisi turkuaz olacaktır.

turkuaz rengi

turkuaz rengi

Turkuaz rengi duvarda koltukta güzel duruyor gördük. Çeşitleri ve kullanım alanlarını çoğaltmak bizim elimizde birçok mobilyada kullanmak mümkün. Mutfak dolaplarında dolap kapaklarını bu renk yapabilirsiniz. Dolap kapakları ister akrilik kapak, ister membran kapak, ister lake kapak, ister ahşap kapak.

DoorKa Turkuaz Akrilik Dolap

DoorKa Turkuaz Akrilik Dolap

Görüldüğü gibi turkuaz rengi akrilik kapak larda mutfak dolap dolaplarına ve mutfak mobilyasına farklı bir hava vermektedir. DoorKa Kapak olarak riske girdik ve İtalya’dan sizi mutlu etmek için turkuaz rengi akrilik kapak getirdik.  AD-509 Turkuaz  stoklarımızda bulunmaktadır.

Akrilik kapaklar ile ilgili bilgi almak için 0216 398 73 02 nolu telefonu arayabilirsiniz. Yada info@doorka.com.tr  adresine mail atabilirsiniz.

Turkuaz Akrilik Kapak ile harikalar yaratmak sizin elinizde.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

This article was written by admin

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

Membran Kapak

Doorka Membran KapakMembran Kapak tek yüzü memlamin kaplı mdf malzemeler cnc tezgahlarında işlenir. Daha sonra membran tutkalı ile tutkallanır. Son olarak memran press lerde, membran folyosu basılarak kapak haline getirilir. Membran Kapak, cnc tezgahında işlenerek model verildiği için modelde nerdeyse sınır yoktur. Bitmiş bir membran kapak 3d görünümü aldığı için şuan Türkiye piyasasında çok beğenilmektedir.  Membran Kapak da öenmli olan nokta kullanılan malzeme ve makinelerin kalitesidir. Ülkemizde rekabet koşulları malesef membran kapak üreticilerini uzak doğu malzeme ve makinelerine yönlendirdi. Bu da kaliteyi çok fazla düşürdü. Şuan piyasada imalatçıların yüzde 90 gibi önemli bir kısmı uzak doğu makineleri ve malzemeleri kullanmaktadır. Bu imalatçıların ürünlerinde malesef renk sararması solması ve kenarlardan açılma gibi deformasyonlar görülmektedir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Akrilik Kapak

DoorKa Akrilik KapakAslında teknik detaya girmeden tarif  etmek daha mantıklı olacaktır. Akrilik kapak yüzeyinde gözenek barındırmaz mikroskopla baksanız bile gözenek göremezsiniz. Akrilik kapak sağlıklı ve hijyeniktir diye söylenmesinin temeli budur aslında. Akrilik kapak yüzeyleri cam kadar parlaktır. Mutfak dolabınızda veya evinizin başka bir yerinde kullandığınız inox ve lake yüzeyli elektronik eşyanızla uyumluluk gösterir.  Temizlenmesi kolaydır pamuklu hafif nemli bir bez ile rahatlıkla temizlenir. Akrilik kapak kimyasal temizlik ürünlerine kısmen direnç gösterir kimyasal temizleyiciler akrilik kapak için kullanılmaması tavsiye edilir. Yine de deterjan ve türevleri gibi bir ürün kullanmak istiyorsanız marketlerde satılan ahşap temizleyicilerden kullanabilirsiniz. Ahşap temizleyiciler cilalı hassas ürünleri temizlemek için imal edildiğinden akrilik kapak lara zarar vermez. Detylı Bilgi İçin Tıklayınız.