Çizilmez Akrilik Cilalı Kapak

Post 10 of 14
Çizilmez Akrilik Cilalı Kapak

Çizilmez Akrilik Cilalı Kapak

Akrilik plaka ve akrilik kapak sektörüne 2 yıldır damgasını vuran çizilmez akrilik cilalı kapak serisi ürünlerimiz. Sürekli yükselen bir ivme ile talep almaya devam ediyor. En basit şekilde anlatmak gerekirse; ham mdf yüzeyine ince dekoratif kağıt lamine ediliyor. Daha sonra lamine edilmiş mdf yüzeyine 8 kat akrilik cila atılıyor bu işlem cilalama ve fırınlama olarak yaklaşık 30 metre uzunluğunda çok ciddi bir laminasyon hattında gerçekleştiriliyor. Sektöründe Dünya’nın önde gelen markaları arasında gösterilen Lüxe  ürünleri olan bu çizilmez akrilik serisini firmamızdan temin edebilirsiniz.

 

Dikey kullanımda neredeyse sınıfında rakipsizdir. Diğer Highgloss Membran kapaklar ile karşılaştırıldığında açık ara öndedir. Kenar detayında yine tek renk ve çift renk kenar bantları mevcuttur. Kenar bandı pvc değil akriliktir. Artık koyu renkli kapakların silerken çizilmesin diye korkmak yok. 5 yıl renk solmasına karşı uluslar arası garantisi vardır. Yüzeyindeki akrilik cilanın 7 newtona kadar çizilmeye karşı dayanıklıdır. Bu nedemek Doorka çizilmez cilalı kapakları elinize kesici delici bir alet alıp çizmezseniz eğer çizilmez. Çizilmez akrilik cilalı ürünlerimizle mutluluğunuz baki kalacaktır.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

This article was written by admin

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

Membran Kapak

Doorka Membran KapakMembran Kapak tek yüzü memlamin kaplı mdf malzemeler cnc tezgahlarında işlenir. Daha sonra membran tutkalı ile tutkallanır. Son olarak memran press lerde, membran folyosu basılarak kapak haline getirilir. Membran Kapak, cnc tezgahında işlenerek model verildiği için modelde nerdeyse sınır yoktur. Bitmiş bir membran kapak 3d görünümü aldığı için şuan Türkiye piyasasında çok beğenilmektedir.  Membran Kapak da öenmli olan nokta kullanılan malzeme ve makinelerin kalitesidir. Ülkemizde rekabet koşulları malesef membran kapak üreticilerini uzak doğu malzeme ve makinelerine yönlendirdi. Bu da kaliteyi çok fazla düşürdü. Şuan piyasada imalatçıların yüzde 90 gibi önemli bir kısmı uzak doğu makineleri ve malzemeleri kullanmaktadır. Bu imalatçıların ürünlerinde malesef renk sararması solması ve kenarlardan açılma gibi deformasyonlar görülmektedir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Akrilik Kapak

DoorKa Akrilik KapakAslında teknik detaya girmeden tarif  etmek daha mantıklı olacaktır. Akrilik kapak yüzeyinde gözenek barındırmaz mikroskopla baksanız bile gözenek göremezsiniz. Akrilik kapak sağlıklı ve hijyeniktir diye söylenmesinin temeli budur aslında. Akrilik kapak yüzeyleri cam kadar parlaktır. Mutfak dolabınızda veya evinizin başka bir yerinde kullandığınız inox ve lake yüzeyli elektronik eşyanızla uyumluluk gösterir.  Temizlenmesi kolaydır pamuklu hafif nemli bir bez ile rahatlıkla temizlenir. Akrilik kapak kimyasal temizlik ürünlerine kısmen direnç gösterir kimyasal temizleyiciler akrilik kapak için kullanılmaması tavsiye edilir. Yine de deterjan ve türevleri gibi bir ürün kullanmak istiyorsanız marketlerde satılan ahşap temizleyicilerden kullanabilirsiniz. Ahşap temizleyiciler cilalı hassas ürünleri temizlemek için imal edildiğinden akrilik kapak lara zarar vermez. Detylı Bilgi İçin Tıklayınız.