Akrilik Tezgah

Post 3 of 14
Akrilik Tezgah

Son yıllarda sağlık ve hijyen, insanların en fazla üzerinde durduğu konuların başında gelmektedir. Sağlıklı beslenmek, sağlıklı yaşamak ve sağlıklı ortamlarda hayatımızı sürdürmek için hemen her konuda titiz davranmamız gerekmektedir.
Teknolojinin yardımıyla birçok ürün ve malzeme, kaliteli hammaddeler kullanılarak daha da işlevsel ve kullanışlı hale gelmiştir. Özellikle demirbaş diye tabir ettiğimiz bazı ürünler, kullanım kolaylığı ve rahatlığıyla da öne çıkmaktadır. Banyolarınızdaki banyo dolaplarınızda kullanılma üzere geliştirilmiş ve tasarlanmış olan banyo evyesi, banyo dolabınızın tasarımına göre birçok model ve çeşit içermektedir. Kolay temizlenebilen banyo evyeleri kullanmanız sizi oldukça rahatlatacaktır. Birbirinden farklı evye modelleri ile banyo dolaplarınızı ve banyolarınızı çok daha estetik ve dekoratif bir şekle getirebilirsiniz. Banyo dolabınızda kullanacağınız set üstü banyo evyesi ile çok daha farklı bir görünüm elde etme imkanına sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra, son yıllarda oldukça fazla rağbet gören bir çanak evye kullandığınızda da eskiye ait esintileri modern dekorasyonla bir araya getirebilirsiniz. Banyolarınızın daha modern ve çok daha pırıltılı olmasını sağlamak istiyorsanız, bununla birlikte sağlığınızı ve hijyeni de ön planda tutuyorsanız, kullanacağınız banyo dolaplarınızı ve banyo evyelerinizi büyük bir özenle seçmelisiniz.
Sağlığımız açısından diğer önemli olan bir mekan da mutfaklardır. Mutfaklarda kullandığınız dolaplarınız, tezgahlarınız, evye ve bataryalarınız hijyen konusunda önem verilmesi gereken, kolay temizlenebilen malzemelerden olmalıdır. Mutfaklarınızda en fazla göz önünde olan alanlardan biri de mutfak dolaplarınızın tezgah bölümleridir. Kolay temizlenebilen, mikrop barındırmayan, hijyenik özellikleri olan bir tezgah, mutfağınızın belki de en önem verilmesi gereken noktalarından biridir. Mutfağınıza yaptıracağınız bir corian tezgah sayesinde hem hijyenik yüzeyli bir tezgaha, hem de kolayca aşınmayacak bir tezgaha sahip olabilirsiniz. Maliyeti biraz yüksek olsa da kullanım kolaylığı ve dayanıklılığı ile mutfaklara ayrı bir değer kattığı kesin. Akrilik tezgah kullanarak isterseniz granit görünümlü özel bir tezgaha sahip olabilirsiniz. Bu tezgahların en önemli özellikleri, hijyenik ve sağlıklı materyaller olmasıdır. İsterseniz mutfağınıza dekoratif tezgah yaptırarak, daha farklı bir görsellik elde etme şansına da sahipsiniz. Önemli olan kolay temizlenme, mikrop tutmama yani hijyenik ve dayanıklı bir tezgah kullanarak sağlıklı mutfaklara kavuşabilirsiniz.

Tags: , , , ,

This article was written by admin

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

Membran Kapak

Doorka Membran KapakMembran Kapak tek yüzü memlamin kaplı mdf malzemeler cnc tezgahlarında işlenir. Daha sonra membran tutkalı ile tutkallanır. Son olarak memran press lerde, membran folyosu basılarak kapak haline getirilir. Membran Kapak, cnc tezgahında işlenerek model verildiği için modelde nerdeyse sınır yoktur. Bitmiş bir membran kapak 3d görünümü aldığı için şuan Türkiye piyasasında çok beğenilmektedir.  Membran Kapak da öenmli olan nokta kullanılan malzeme ve makinelerin kalitesidir. Ülkemizde rekabet koşulları malesef membran kapak üreticilerini uzak doğu malzeme ve makinelerine yönlendirdi. Bu da kaliteyi çok fazla düşürdü. Şuan piyasada imalatçıların yüzde 90 gibi önemli bir kısmı uzak doğu makineleri ve malzemeleri kullanmaktadır. Bu imalatçıların ürünlerinde malesef renk sararması solması ve kenarlardan açılma gibi deformasyonlar görülmektedir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Akrilik Kapak

DoorKa Akrilik KapakAslında teknik detaya girmeden tarif  etmek daha mantıklı olacaktır. Akrilik kapak yüzeyinde gözenek barındırmaz mikroskopla baksanız bile gözenek göremezsiniz. Akrilik kapak sağlıklı ve hijyeniktir diye söylenmesinin temeli budur aslında. Akrilik kapak yüzeyleri cam kadar parlaktır. Mutfak dolabınızda veya evinizin başka bir yerinde kullandığınız inox ve lake yüzeyli elektronik eşyanızla uyumluluk gösterir.  Temizlenmesi kolaydır pamuklu hafif nemli bir bez ile rahatlıkla temizlenir. Akrilik kapak kimyasal temizlik ürünlerine kısmen direnç gösterir kimyasal temizleyiciler akrilik kapak için kullanılmaması tavsiye edilir. Yine de deterjan ve türevleri gibi bir ürün kullanmak istiyorsanız marketlerde satılan ahşap temizleyicilerden kullanabilirsiniz. Ahşap temizleyiciler cilalı hassas ürünleri temizlemek için imal edildiğinden akrilik kapak lara zarar vermez. Detylı Bilgi İçin Tıklayınız.