Akrilik Kapak Teşhir Kampanyası

Post 5 of 14
Akrilik Kapak Teşhir Kampanyası

DoorKa Akrilik Kapak Teşhir Fırsatı

 

Uzun zamandır yoğun bir şekilde talep edildiği üzere DoorKa olarak bir teşhir kampanyası başlattık. Mobilya imalatı ve satışı yapanlar, mobilya showroomu olanlar, mutfak dolabı ve ev dekorasyonu yapanlar, kısaca kapak kullanılabilecek bütün showroomcu ve teşirci takipçilerimiz ve müşterilerimiz için yeni bir fırsat yaratıyoruz.

Mobilya ve mutfak dolabı satışı yapanlar bilir ki bir ürünü satmanın, ürün kalitesini anlatmanın en kolay ve en güvenilir yolu ürünü teşirde sergilemektir. Birçok tasarım evi çalışmaları ve iç mimari uygulamalarının temelinde iyi analiz edilmiş projeler yatmaktadır. Fakat bu projelere destek vermek için görsel materyaller gerekir. Bunun görselleri sağlamanın en kolay yolu teşirhirinizde ürün sergilemekten geçer. Ne kadar kaliteli olursa olsun, ne kadar üzerinde çalışılırsa çalışılsın bir proje hiçbir zaman gerçek ürünün yerini tutamıyor. Şuan yaşadığımız dönemde inşaat ve proje firmaları bile proje üzerinden veya maket üzerinden daire satmakta zorlanıyorlar. Çünkü insanlar para verdiği belkide hayatında birkez sahip olacağı ürünü yakından görmek dokunmak hisetmek ister. Biz bunu farkında olduğumuz için böyle bir kısa süreli teşhir fırsatı ürettik.

Sizde eğer istediğiniz satış rakamlarına ulaşamıyorsanız yada ürünü müşteriye anlatmakta güçlük çekiyorsanız bu sizin için beklediğinz fırsattır.

Teşhir Ürünü Müracaat İçin;

  • Teşhir ürünü yapacağınız yerin ve iş yerinizin dışardan (cephesi görünecek şekilde)  bir adet fotoğrafı,
  • Teşhir dolabının ölçülendirilmiş projesi,
  • Teşhir dolabının görsel projesi,
  • Teşhir dolabının ayrıntılı net kapak ölçüsü,
  • Firma bilgileriniz ve yetkili bilgileri,
  • Firma fatura bilgilerinizi info@doorka.com.tr adresine mail atınız.

Doorka Satış Takımı

 

 

Tags: , , , , , , , , , , , ,

This article was written by admin

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

Membran Kapak

Doorka Membran KapakMembran Kapak tek yüzü memlamin kaplı mdf malzemeler cnc tezgahlarında işlenir. Daha sonra membran tutkalı ile tutkallanır. Son olarak memran press lerde, membran folyosu basılarak kapak haline getirilir. Membran Kapak, cnc tezgahında işlenerek model verildiği için modelde nerdeyse sınır yoktur. Bitmiş bir membran kapak 3d görünümü aldığı için şuan Türkiye piyasasında çok beğenilmektedir.  Membran Kapak da öenmli olan nokta kullanılan malzeme ve makinelerin kalitesidir. Ülkemizde rekabet koşulları malesef membran kapak üreticilerini uzak doğu malzeme ve makinelerine yönlendirdi. Bu da kaliteyi çok fazla düşürdü. Şuan piyasada imalatçıların yüzde 90 gibi önemli bir kısmı uzak doğu makineleri ve malzemeleri kullanmaktadır. Bu imalatçıların ürünlerinde malesef renk sararması solması ve kenarlardan açılma gibi deformasyonlar görülmektedir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Akrilik Kapak

DoorKa Akrilik KapakAslında teknik detaya girmeden tarif  etmek daha mantıklı olacaktır. Akrilik kapak yüzeyinde gözenek barındırmaz mikroskopla baksanız bile gözenek göremezsiniz. Akrilik kapak sağlıklı ve hijyeniktir diye söylenmesinin temeli budur aslında. Akrilik kapak yüzeyleri cam kadar parlaktır. Mutfak dolabınızda veya evinizin başka bir yerinde kullandığınız inox ve lake yüzeyli elektronik eşyanızla uyumluluk gösterir.  Temizlenmesi kolaydır pamuklu hafif nemli bir bez ile rahatlıkla temizlenir. Akrilik kapak kimyasal temizlik ürünlerine kısmen direnç gösterir kimyasal temizleyiciler akrilik kapak için kullanılmaması tavsiye edilir. Yine de deterjan ve türevleri gibi bir ürün kullanmak istiyorsanız marketlerde satılan ahşap temizleyicilerden kullanabilirsiniz. Ahşap temizleyiciler cilalı hassas ürünleri temizlemek için imal edildiğinden akrilik kapak lara zarar vermez. Detylı Bilgi İçin Tıklayınız.