Akrilik Kapak ile Dekorasyon Fikirleri

Post 4 of 14
Akrilik Kapak ile Dekorasyon Fikirleri

Akrilik Kapak ve Çizilmez Akrilik Cilalı Kapaklar Nerede Kullanılır?

 

Uzun süredir duyduğumuz bu akrilik kapaklar nerelerde kullanılır? Akrilik kapak ile neler yapılabilir? Diye birçok soru aklımıza gelebilir. Son yıllarda geleneksel ustalık ve mobilyacılığın yanı sıra yarı mamül olarak satılan teknolojik ve modern akrilik kapaklar ve membran kapaklar bütün ev mobilyalarında mutfak dolabı kapakları olarak, yatak odasında yatak başı olarak raydolap kapaklarının göbeklerinde, yemek odasında çekmeceli konsolların çekmecelerinde, tv ünitelerinin kapak,çekmece ve arka panolarında başarılı bir şekilde kullanılmaktadır. Yarı mamül olarak satıldığı için imalatın önemli bir kısmı zaten bizim tarafımızdan yapılmış olmaktadır. Gerek bu kapakları satın almak isteyen imalatçı olsun nihai tüketici olsun kapakları hiçbir imalat riski olmadan bizden alabilirler. Akrilik kapak kullanım alanları ev mobilyası ile sınırlı değil elbette. Ofis mobilyalarında, mağaza ve işyeri dekorasyonunda çok başarılı bir şekilde kullanılır. Birçok yaşam alanına ışıl ışıl renk katan akrilik panelleri stoğumuzan hemen temin edebilirsiniz. Panel olarak almak istemezseniz istediğiniz ölçülerde ebatlatabilir ve kenar detaylarına cift renk veya tek renk bant kaplatabilirsiniz.

 

 

Tags: , , , , , , , ,

This article was written by admin

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

Membran Kapak

Doorka Membran KapakMembran Kapak tek yüzü memlamin kaplı mdf malzemeler cnc tezgahlarında işlenir. Daha sonra membran tutkalı ile tutkallanır. Son olarak memran press lerde, membran folyosu basılarak kapak haline getirilir. Membran Kapak, cnc tezgahında işlenerek model verildiği için modelde nerdeyse sınır yoktur. Bitmiş bir membran kapak 3d görünümü aldığı için şuan Türkiye piyasasında çok beğenilmektedir.  Membran Kapak da öenmli olan nokta kullanılan malzeme ve makinelerin kalitesidir. Ülkemizde rekabet koşulları malesef membran kapak üreticilerini uzak doğu malzeme ve makinelerine yönlendirdi. Bu da kaliteyi çok fazla düşürdü. Şuan piyasada imalatçıların yüzde 90 gibi önemli bir kısmı uzak doğu makineleri ve malzemeleri kullanmaktadır. Bu imalatçıların ürünlerinde malesef renk sararması solması ve kenarlardan açılma gibi deformasyonlar görülmektedir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Akrilik Kapak

DoorKa Akrilik KapakAslında teknik detaya girmeden tarif  etmek daha mantıklı olacaktır. Akrilik kapak yüzeyinde gözenek barındırmaz mikroskopla baksanız bile gözenek göremezsiniz. Akrilik kapak sağlıklı ve hijyeniktir diye söylenmesinin temeli budur aslında. Akrilik kapak yüzeyleri cam kadar parlaktır. Mutfak dolabınızda veya evinizin başka bir yerinde kullandığınız inox ve lake yüzeyli elektronik eşyanızla uyumluluk gösterir.  Temizlenmesi kolaydır pamuklu hafif nemli bir bez ile rahatlıkla temizlenir. Akrilik kapak kimyasal temizlik ürünlerine kısmen direnç gösterir kimyasal temizleyiciler akrilik kapak için kullanılmaması tavsiye edilir. Yine de deterjan ve türevleri gibi bir ürün kullanmak istiyorsanız marketlerde satılan ahşap temizleyicilerden kullanabilirsiniz. Ahşap temizleyiciler cilalı hassas ürünleri temizlemek için imal edildiğinden akrilik kapak lara zarar vermez. Detylı Bilgi İçin Tıklayınız.