3D Akrilik Kapak

Post 8 of 14
3D Akrilik Kapak

İçinde yaratıcılık olan herşey aslında bir sanattır. 3d temel olarak gerçeğe en yakın hissiyatı vermek amacı ile yıllardır üzerinde çalışılan bir teknoloji. Bir videoda ve ses kaydında 3d olarak çıktı alabilmek için çeşitli yazılımlardan destek almak gerekir. Peki gözle görülür ve elle tutulur bir objeye gerçek görüntüsüne ek olarak birde 3d hissiyatı nasıl verilebilir. Aslında mantık çok kolay gerçeğe en yakın görünüm almak istiyorsan gerçek malzeme kullanırsın bu kadar.

Doorka 3d akrilik kapak ları bu mantık üzerinde geliştirilmiştir. Örneğin bir bakır varak görüntüsü elde edebilmek için yapılan işlemler ve çıkan sonuç aşağıdaki gibidir.

  • İlk olarak kumaş türevi bir malzeme üzerine bakır taneleri lamine edilmektedir,
  • Daha sonra bu bakır tanelerinin olduğu yerden kaymaması ve dökülmemesi için üzerine komple şeffaf tutkal serilmektedir,
  • Daha sonra parlaklık ve saydamlık sağlaması için son kat özel akrilik cila atılmaktadır,
  • Sonuçta malzeme kuruduğu zaman karşıdan yandan bakıldığı zaman görüntüde bir derinlik hissiyatı elde edilmiş olur,
  • Toplam malzeme kalınlığını 1 mm yi geçmediğini düşünürsek akrilik kapakta ne kadar ince ve teknolojik bir çalışma olduğunu anlamış oluruz,
  • Ve sonuçta karşımıza çıkan 3d akrilik ürün görüntüsü aşağıdaki gibidir.
Doorka 3d Akrilik Kapak

Doorka 3d Akrilik Kapak

Aşağıdaki üründe alüminyum taneleri kullanılarak alüminyum varaklı bir görüntü elde edilmiştir.

Doorka 3d Akrilik Kapak

Doorka 3d Akrilik Kapak

Aşağıdaki üründe zeminde ceviz kaplamalı dekoratif mobilya kağıdı kullanılmıştır.

 

Doorka 3d Akrilik Kapak

Doorka 3d Akrilik Kapak

Doorka akrilik kapak her geçen gün müşteri memnuniyeti sağlamak ve sizi diğer rakiplerinizden ve başkalarından sıyrılmanızı ve öne çıkmanızı sağlamak için arge yatırımlarını devam ettirmektedir. 3d akrilik kapakları görmek isteyen ve denemek isteyen müşterilerimiz için teşhirimizde çeşitli numuneler bulundurmaktayız. Modoko’daki showroomumuza herkesi bekleriz. İstanbul dışındaki müşterilerimize kargo ile ürün teslim etmekteyiz.

Tags: , , , , , , , , , , ,

This article was written by admin

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

Membran Kapak

Doorka Membran KapakMembran Kapak tek yüzü memlamin kaplı mdf malzemeler cnc tezgahlarında işlenir. Daha sonra membran tutkalı ile tutkallanır. Son olarak memran press lerde, membran folyosu basılarak kapak haline getirilir. Membran Kapak, cnc tezgahında işlenerek model verildiği için modelde nerdeyse sınır yoktur. Bitmiş bir membran kapak 3d görünümü aldığı için şuan Türkiye piyasasında çok beğenilmektedir.  Membran Kapak da öenmli olan nokta kullanılan malzeme ve makinelerin kalitesidir. Ülkemizde rekabet koşulları malesef membran kapak üreticilerini uzak doğu malzeme ve makinelerine yönlendirdi. Bu da kaliteyi çok fazla düşürdü. Şuan piyasada imalatçıların yüzde 90 gibi önemli bir kısmı uzak doğu makineleri ve malzemeleri kullanmaktadır. Bu imalatçıların ürünlerinde malesef renk sararması solması ve kenarlardan açılma gibi deformasyonlar görülmektedir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Akrilik Kapak

DoorKa Akrilik KapakAslında teknik detaya girmeden tarif  etmek daha mantıklı olacaktır. Akrilik kapak yüzeyinde gözenek barındırmaz mikroskopla baksanız bile gözenek göremezsiniz. Akrilik kapak sağlıklı ve hijyeniktir diye söylenmesinin temeli budur aslında. Akrilik kapak yüzeyleri cam kadar parlaktır. Mutfak dolabınızda veya evinizin başka bir yerinde kullandığınız inox ve lake yüzeyli elektronik eşyanızla uyumluluk gösterir.  Temizlenmesi kolaydır pamuklu hafif nemli bir bez ile rahatlıkla temizlenir. Akrilik kapak kimyasal temizlik ürünlerine kısmen direnç gösterir kimyasal temizleyiciler akrilik kapak için kullanılmaması tavsiye edilir. Yine de deterjan ve türevleri gibi bir ürün kullanmak istiyorsanız marketlerde satılan ahşap temizleyicilerden kullanabilirsiniz. Ahşap temizleyiciler cilalı hassas ürünleri temizlemek için imal edildiğinden akrilik kapak lara zarar vermez. Detylı Bilgi İçin Tıklayınız.